Etkinlikler

KUTUP YILDIZI MENTÖRLÜK PLATFORMU

Üniversite okuyan ve hedefleri olan her gencin, hayata doğru hazırlanması için en önemli basamak, ona bu yolda yürürken deneyimlerini paylaşacak bir mentöre sahip olmasıdır. Başka Bir Anadolu’nun Mentörlük Platformu, Türkiye’nin dev şirketlerinde çalışan profesyonellerle, Anadolu öğrencilerini, teknolojiyi kullanarak bir araya getiriyor.

ŞEHRIMDE BU HAFTA MAIL BÜLTENI

İç Anadolu’da yaşayan öğrencinin en büyük problemi, kendi şehrindeki network ortamına ulaşamadığı için, İstanbul, İzmir ve Ankara’ya sürekli göç halinde olması. Halbuki her sene İç Anadolu’da çeşitli Üniversite toplulukları aracıyla birçok değerli isim bu bölgeye gelmekte fakat çok az öğrencinin haberi olmaktadır. Başka Bir Anadolu, bu topraklar için çalışan toplulukları destekler ve yaptıkları etkinlikleri, o bölgedeki tüm öğrencilere ulaştırmak için bir Mail platformu sağlar.

WORK SHOPLAR

Her sene Başka Bir Anadolu’nun bulunduğu şehirlerde, eğitim içeriğinin taşıya bileceği sayıda özenle seçilen öğrenciler, bulundukları şehirlerde sektörün başarılı isimlerinden, Yazılım, Pazarlama, Psikoloji, Reklamcılık, Yapay Zeka, Vaka Kampları, Block Chain ve İletişim gibi açılmış kurslara başvurabilir.


Finance Camp

Vaka Kamplarımızdan ilki Finans Kamp ile başlıyor. Alanında deneyimli uzman bir eğitimci arkadaşımızla beraber uzun soluklu bir eğitime başlıyoruz. Bu eğitim kontenjanla sınırlı olup başvurular arasından seçilecek 20 öğrenci ile gerçekleşecektir. Bu eğitim sonunda “Online Katılım Belgesi” de verilecektir.

SİBER GÜVENLİK 101 EĞİTİMİ

Kamplarımıza bir yenisi daha ekleniyor. Yapılacak olan ikinci kampımız ise günümüzün de büyük bir sorunu olan siber güvenlik. Bu kampımızda insanlarda siber güvenliğin önemini ve farkındalığını arttırmak istiyoruz. Alanında uzman kişilerin vereceği eğitime ve paylaşacakları birçok tecrübeye sende katılabilirsin. Eğitim sonunda ise ‘Başka Bir Anadolu Siber Güvenlik 101 Eğitimi Katılım Belgesi’ alacaksın. Unutma son başvuru tarihi 10 Temmuz! Haydi sende ortak olmak istiyorsan bu eğitime aşağıdaki linke tıkla. ( Sınırlı Kontenjan).


Başka Bir Anadolu Case Camp Ideathon’u

Başka Bir Anadolu ‘da Case Camp başlıyor!

24-25 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan ve 2 gün sürecek bu eğitim bizlere analitik düşünmeyi, vakaları incelerken takım çalışmasını, kriz yönetimini ve sunum becerisi gibi birçok farklı alanda artılar katarken gerek öğrencilik hayatında gerekse iş hayatında önemli avantaj sağlayacak.

Ayrıca Hakan Acar, Çiğdem Sezer ve Alper Arin gibi birbirinden değerli eğitmenlerin katılımıyla gerçekleşecek kaçırılmayacak bir eğitim!!